В Оршанці триває підготовка прикордонників із застосування БПЛА. ВІДЕО

-

Читайте также

На базі Центру з підготовки застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем Головного центру підготовки особового складу в Оршанці проведено щорічну обов’язкову перевірку персоналу, який має допуск до експлуатації БПЛА.

За повідомленням пресцентру ДПСУ, в ході перевірки прикордонники підтвердили необхідний рівень знань нормативно-правових актів та адміністративно-розпорядчих документів. Військовослужбовці розглядали питання з організації та виконання польотів, інженерно-авіаційного забезпечення, структури та порядку використання повітряного простору України та інші.

Під час навчально-тренувальних та контрольних польотів персонал підтвердив необхідний рівень вмінь з ведення повітряного моніторингу навчальної ділянки державного кордону. Прикордонники виконували польоти з метою виявлення ознак протиправної діяльності, обстеження визначеного району на предмет пошуку порушників законодавства України з прикордонних питань, їх супроводження та наведення на них прикордонного наряду.

За результатами підготовки весь персонал отримав відповідні допуски та продемонстрував достатній рівень знань, умінь та готовність до виконання завдань з повітряного моніторингу державного кордону.

Як повідомляла група ІС, у Головному центрі в Оршанці стартувала підготовка військовослужбовців мінометної застави ПКШР Ізмаїльського прикордонного загону. Навчання відбувається за програмами підготовки обчислювачів, розвідників та фахівців мінометних розрахунків.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее