В Одесі стартував Всеукраїнський тур на підтримку військовополонених в РФ. ВІДЕО

-

Читайте также

В Одесі стартував Всеукраїнський тур на підтримку українських політв’язнів і військовополонених у Росії та в тимчасово окупованому Криму.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Зокрема на Приморському бульварі активісти розмістили 121 капкан, що символізує 97 політв’язнів і 24 військовополонених моряків», — йдеться в повідомленні.

Організували акцію Українська Гельсінська спілка з прав людини, Медійна ініціатива за права людини, Об’єднання родичів в’язнів Кремля, кампанія #SaveOlegSentsov, Кримська правозахисна група, Крим-SOS тощо.

Крім капканів, у середмісті встановили інформаційні стенди із прізвищами політв’язнів та інформацією про них. Перехожих закликали ознайомитися зі стендами та іншими інформаційними матеріалами, пропонували написати лист чи листівку для політв’язнів.

Це перша акція глобальної кампанії #SaveOlegSentsov у рамках Всеукраїнського туру 10-ма містами України. На черзі Херсон, Харків, Маріуполь, Львів.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, що українські політв’язні в РФ стали жертвами розборок ФСБ і ГРУ.

Свежее

Морпіхи ЗСУ полонили пораненого окупанта, якого свої кинули на полі бою. ФОТО

Миколаївські морпіхи вчергове взяли в полон російського окупанта, якого нещодавно мобілізували. «Вояка», будучи пораненим, не отримав від своїх належної...