В місті й горах: як інструктори-спецпризначенці вчать воювати курсантів-піхотинців. ВІДЕО

-

Читайте также

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного триває польовий вишкіл курсантів, які в майбутньому стануть офіцерами-піхотинцями, повідомляє АрміяInform.

У межах польового виходу третьокурсники факультету бойового застосування військ пройшли тижневий курс тактико-спеціальної підготовки. Його метою є опанування знань та навичок щодо дій в особливих умовах. Одним із завдань, які виконувались під час цього курсу, було десантування з вертольотів посадковим способом, ведення бою в місті, пошук і надання допомоги пораненим та їх подальша евакуація.

Застосування вертольотів армійської авіації є однією з інновацій курсу підготовки майбутніх офіцерів-піхотинців. Необхідність такого нововведення прокоментував начальник факультету бойового застосування військ лицар ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня полковник Олександр Тимощук.

Він, зокрема, зазначив, що до змін в навчальній програмі підштовхнув ґрунтовний аналіз бойових дій, які вели Збройні Сили України у 2014-2015 роках, коли мобільність військ досягалась і шляхом активного використання вертольотів. Сучасні дії піхоти в бою передбачають широкий спектр способів якнайшвидшого виконання поставленого завдання, тож у межах навчальної програми піхотинці опановують і гірсько-штурмову підготовку. До їхнього навчання, зокрема, залучають й інструкторів Сил спеціальних операцій.

Як повідомляла група ІС, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки завершилися змагання військових розвідників ЗС України.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Инфляционный шок: в России зафиксировали шестилетний рекорд роста цен

После продолжавшейся почти месяц паузы инфляция в России снова резко пошла вверх. За неделю 23-29 ноября индекс потребительских цен...