В Ізраїлі випробували тактичну балістичну ракету. ВІДЕО

-

Читайте также

Компанія Israel Aerospace Industries провела два льотних випробування тактичної балістичної ракети LORA (Long-Range Artillery Weapon System).

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на ізраїльську компанію IAI.

Ракети були запущені з судна за допомогою наземної мобільної пускової установки.

Льотні випробування LORA з морського судна відбулися 2 червня 2020 року. Вони були проведені в інтересах неназваного замовника. Було зроблено два запуски ракет по цілях на дальності 90 і 400 кілометрів. Розробники повідомляють, що обидві цілі були успішно уражені. За даними IAI, імовірне відхилення LORA на дальності 400 кілометрів складає всього 10 метрів.

Основні роботи по розробці LORA завершені, однак оперативно тактичний комплекс поки не прийнятий на озброєння Ізраїлю.

За деякими даними, кілька комплексів LORA придбав Азербайджан.

Розробка LORA ведеться з початку 2000-х років в рамках програми по створенню високоточних оперативно-тактичних балістичних ракет. Технічні подробиці про боєприпас не розкриваються. Відомо тільки, що це одноступенева твердопаливна ракета масою близько 1,7 т.

Боєприпас оснащений інерційними і супутниковими системами навігації.

Комплекс також розробляється в морській версії. В цьому випадку ракети можуть бути розміщені в стандартному морському транспортному контейнері по чотири боєприпаси.

Нагадаємо, на Державному випробувальному полігоні «Алібей» проходив черговий етап державних випробувань комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун». Особливостями цього етапу випробувань, як повідомив Генеральний конструктор – Генеральний директор держпідприємства ДКБ «Луч» Олег Коростельов, стало те, що бойові пуски ракет здійснювали по двох морських цілях практично водночас — з пускової установки залпом вийшли дві ракети з інтервалом дві секунди одна після одної.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Европарламенте призвали к расследованию против российского «Газпрома»

Группа из примерно 40 депутатов Европейского парламента направила в Европейскую комиссию письмо с призывом расследовать с точки зрения антимонопольных...