Домой Видео В Ізраїлі продемонстрували можливості «кишенькового» розвідувального БПЛА. ВІДЕО

В Ізраїлі продемонстрували можливості «кишенькового» розвідувального БПЛА. ВІДЕО

Ізраїльська компанія SpearUAV представила кишеньковий розвідувальний БПЛА Ninox 40. Розробка мікротактичного БПЛА Ninox 40 з ручним запуском зараз завершена, і його початкова експлуатаційна готовність очікується на початок 2021 року. Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на видання «Jane’s».

Новий апарат розташовується в циліндричної капсулі, з якої й здійснюється його запуск. Після розвідки оператор може підібрати безпілотник і пізніше використовувати повторно. Сьогодні кілька компаній у світі займаються розробкою, виробництвом і постачанням невеликих безпілотників, деяких з яких без зусиль можна переносити в кишені.

Зокрема, випуском таких апаратів займається американська компанія FLIR Systems. Ці безпілотники створені для того, щоб бійці могли швидко провести розвідку місцевості.

Апарат Ninox 40 розроблений для вирішення декількох завдань, серед яких спостереження, розвідка і пошук цілей. Ninox 40 являє собою невеликий квадрокоптер з прибираними в фюзеляж плечима і повітряними гвинтами. Безпілотник здатний виконувати польоти тривалістю до 40 хвилин. Маса апарату становить 250 грамів.

БПЛА розташовується в капсулі, через яку оператор може його запрограмувати, призначивши маршрут польоту або визначивши ключові точки для спостереження. Безпілотником також можна управляти в ручному режимі. Разом з апаратом поставляється планшет, на який надходить розвідувальна інформація, і два джойстики для управління. Вони кріпляться на боки планшета.

Як повідомляла група «ІС», Індія озброїть свої дрони боєприпасами з лазерним наведенням.


Информация – одна из граней войны! Подписывайтесь на аккаунт «Информационного сопротивления» в Twitter – ссылки на наши эксклюзивы, а также самые резонансные новости Украины и мира.