В Ізмаїлі прикордонники осіннього призову урочисто присягнули на вірність Україні: опубліковано відео

-

Читайте также

У місті Ізмаїл в Одеській області 40 моряків-прикордонників урочисто склали присягу на вірність українському народові. Через обмеження червоної карантинної зони ритуал складання Військової присяги в Навчальному центрі Морської охорони відбувся без присутності гостей, батьків та близьких. Але свідомим та відповідальним бійцям це не зіпсувало бадьорості духу та святкового настрою, йдеться у повідомленні на сайті Державної прикордонної служби України.

Двотижневий курс первинної підготовки пройдено: стройова виправка, суворе дотримання військової дисципліни та поняття субординації закладено.

Базові знання з вогневої та фізичної підготовки, екологічної безпеки державного кордону та основ повсякденної діяльності під час підготовчого курсу в декого з юнаків зародили й думки про справу всього життя.

Матрос Дмитро Козьменко з Запоріжжя, має середню спеціальну освіту. До призову працював на металургійному комбінаті «Запоріжсталь» електорогазозварювальником. Про військову службу загальне уявлення мав віддалене. Проходячи первинну інтенсивну військову підготовку в Навчальному центрі зрозумів, що надання першої медичної допомоги, відпрацювання елементів рукопашного бою, вправ стрільб з автомата – є важливими та відповідальними елементами, якими має володіти справжній захисник своєї країни.

Під час підсумкового етапу базової підготовки – польового виходу – на полігоні строковики відпрацьовуючи вправи, пройшли своєрідний комплексний проміжний іспит, усвідомили, що військова служба допоможе зміцнити і дух, і тіло.

Андрій Мороз закінчив морехідний фаховий коледж ім. О.І. Маринеска, отримав диплом молодшого спеціаліста електромеханічного відділення, тож свідомо обирав напрямок строкової служби у Морській охороні Держприкордонслужби. Андрій має стратегічне мислення, під час дозвілля полюбляє поставити шах і мат війську ворожого короля. «Шахові баталії – це розминка розуму, а я вважаю, що кожен свідомий громадянин повинен вміти і мати досвід захисту Батьківщини. Тут в Навчальному центрі я знайшов нових товаришів, опаную нову професію, а можливо справу всього життя», — зауважує Андрій.

Майбутні молодші фахівців вже розпочали основний курс навчання за спеціальностями артилерійське, протичовневе та торпедне озброєння, радіолокаційні, гідроакустичні станції та комплекси, енергетичні установки, навігаційні прилади та системи.

За три місяці всі вони застосовуватимуть отримані навички у складі бойових екіпажів на кораблях та катерах Морської охорони Держприкордонслужби.

Начальник Навчального центру Морської охорони Ілля Куценко привітав військовослужбовців строкової служби призову осінь-2021: «День присяги – урочисте та незабутнє свято, воно лишиться у ваших серцях назавжди. Це не просто ритуал, а важливий крок, яким ви присвячуєте себе служінню шляхетній справі з надійного захисту морських кордонів України. Дуже приємно, що ви усвідомлюєте відповідальність, почесність та унікальність професії морського прикордонника. Бажаю вам опанувати премудрості бойової підготовки, з честю і гідністю виконати свій громадянський обов’язок».

Після урочистого ритуалу молодих воїнів привітав капелан Сергій та благословив військовослужбовців на служіння українському народові.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше українські прикордонники отримали нові французькі гелікоптери Н-125.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У белорусской «оборонки» начались серьезные проблемы из-за санкций

Оборонное предприятие ОАО «Пеленг», попавшее под санкции США, столкнулось с проблемами обслуживания оборудования зарубежными компаниями. Об этом пишет "Хартыя 97%". 1...