В Італії з’являться нові винищувачі: країна вже проводить випробування

-

Читайте также

В Італії проходять випробування перспективного легкого винищувача M-346 «Fighter Attack», що був створений на базі навчального літака. За повідомленням концерну «Leonardo», винищувач здійснив свій перший політ.

Літак належить до сімейства легких винищувачів M-346 (LFFA –  Light Fighter Family of Aircraft). Льотні випробування літака почалися 13 липня 2020 року. Розробники планують почати поставки нового літака замовникам у 2021 році.

«M-346FA інтегрує датчики й устаткування останнього покоління, що дозволяє йому працювати як ефективний легкий штурмовик», – йдеться у повідомленні компанії.

M-346FA  зберіг основні льотні характеристики вихідного літака. Від базової моделі він також успадкував систему дозаправляння в повітрі та бортове радіоелектронне обладнання.

Протягом останніх кількох років почав формуватися попит на відносно дешеві легкі винищувачі, які могли б взяти на себе частину завдань, які виконуються більшими та важкими бойовими літаками. З цієї причини кілька компаній у світі займаються розробкою легких винищувачів на базі навчальних літаків.

Легкий винищувач отримав сім точок підвіски: дві – на закінцівках крила, по дві – під лівою і правою консолями крила та одну – під фюзеляжем. На винищувач встановили модернізовану радіолокаційну станцію «Grifo-M-346» з активною фазованою антенною решіткою.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше Італія отримала третій БПЛА RQ-4D «Phoenix».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Япония отвергла предложение России по Курилам: подробности

Япония не согласилась с российским предложением о создании на Южных Курилах особой экономической зоны (ОЭЗ). Об этом сообщил министр...