В Інституті ВМС організували польовий вихід для курсантів: опубліковано відео

-

Читайте также

Перший день польового виходу для курсантів Інституту Військово-Морських Сил запам’ятався великою кількістю підривів. На початку викладачі кафедри озброєння практично демонстрували основні типи вибухових речовин, обладнання, яке використовується у мінній та протимінній справі, а також послідовність дій до підриву різними способами. Про це йдеться у повідомленні видання АрміяInform.

Курсанти діяли як індивідуально, так і у складі підривних груп. Для здійснення підриву використовували 3 основні способи: – електричний, вогневий та детонуючий.

Наступного дня хлопці швидко готували вибухівку, нарізали необхідну кількість бікфордового шнура, встановлювали у визначеному місці заряди. Далі відхід на безпечну відстань і підрив.  Безумовно, велику увагу приділили і вогневій підготовці. Майбутні офіцери вдосконалили практичні навички стрільби з АК-47 у різних положеннях, виконали вогневі вправи двійками та метали бойові гранати.

Одночасно з настанням сутінок розпочалися навчання з підводної протидиверсійної оборони на незахищеному рейді, під час якого визначені розрахунки виконали практичне гранатометання по плаваючих цілях умовного противника.

Фінальним акордом стало навчання, під час якого курсанти розділилися на дві групи. Перша група  мінувала визначену ділянку та ховалася на панівній висоті, інша група на визначеній відстані здійснювала їхнє прикриття у разі відходу першої групи після невдало проведеної засідки на умовного ворога.

Після завершення польового виходу майбутні офіцери відбули до інституту ВМС та розпочали підготовку до державних іспитів.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше поблизу окупованого Криму пройшли антитерористичні навчання.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Россия отправила в море все атомные субмарины с базы на Камчатке

Российские атомные подводные лодки, базирующиеся в Вилючинске, экстренно отправлены в море. Об этом пишет Guildhall со ссылкой на спутниковые снимки...