В Харкові вперше модернізували командирський танк: опубліковані фото та відео

-

Читайте также

Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», вперше провело глибоку модернізацію командирського танка Т-64БВК. Оновлена техніка успішно пройшла типові випробування, йдеться у повідомленні на сайті державного концерну.

Фахівці підприємства встановили на машині сучасні прилади спостереження, зокрема тепловізійні, телевізійну систему спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітню апаратуру супутникової навігації та командирську башту з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм. Були замінені  і прилади освітлення, радіостанція, апаратура внутрішнього зв’язку та комутації, передні викидні щитки тощо.

Оновлений танк отримав додатковий фільтр грубого очищення паливної системи котла-підігрівача, ще одну камеру спостереження для командира з дальністю виявлення до 2000 м, посилений захист кулемета НСВТ і паливних баків, дзеркала заднього виду, передні гумометалеві екрани та низку інших вдосконалень. Водночас схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ.

«Наше головне завдання – забезпечувати українських армійців надійною та оновленою бойовою технікою, яка відповідає умовам ведення сучасного бою, – зазначає директор підприємства Герман Сметанін. – Модернізація командирського танка є надвідповідальною, оскільки необхідно не лише значно поліпшити наявні характеристики, а й створити всі належні умови для ефективного керування підрозділом за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби. Колектив заводу успішно виконав це завдання. Це має особливе значення в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України».

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше ХБТЗ передав армії партію модернізованих Т-64.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Втрати російських окупантів на Донбасі: дані за минулу добу

Минулої доби, 22 січня, втрати російсько-окупаційних військ в районі проведення операції Об'єднаних сил склали одну особу. Про це в...