В Дніпропетровській області ветеранам роздали медалі від Путіна. ВІДЕО

-

Читайте также

Дело Хизб ут-Тахрир: почему следователи РФ забыли об украинском гражданстве фигурантов

У крымчан, фигурантов второго симферопольского «дела Хизб ут-Тахрир» Ремзи Бекирова, Раима Айвазова, Шабана Умерова и Фархода Базарова в обвинительном...

В Китае разрешили привлекать к уголовной ответственности детей: что известно

Всекитайское собрание народных представителей (ВСНП) одобрило поправки к уголовному законодательству Китая, изменив, в частности, минимальный возраст, с которого начинается...

В ВС РФ скрывают гибель солдата-срочника во время десантирования: подробности  

В Омске во время прыжка с парашютом погиб солдат-срочник. Информация об этом появилась в группе «ВДВ десантура» российской соцсети,...

У місті Новомосковськ на Дніпропетровщині місцева організація ветеранів роздала ветеранам Другої світової війни медалі від президента Російської Федерації Володимира Путіна. Про це йдеться у повідомленні місцевого 11 каналу.

Зокрема таку медаль передали 95-річному місцевому ветерану Василю Волошку, проте обурена родина вирішила не повідомляти йому про «нагороду» від очільника країни-агресора, щоб не засмутити літнього чоловіка.

Донька Василя Волошка пані Любов Шматенко розповіла, що її батько з початку війни на Сході України регулярно підтримував українську армію, в тому числі відкладав з пенсії гроші на придбання речей і продуктів для військових. Жінка розповіла, що медаль і посвідчення забирала в Новомосковській раді ветеранів і лише вдома побачила, від кого «нагорода».

«Я там не дивилась, прийшла додому, одягла окуляри, і прочитала все. Скажу, що спочатку обуренню моєму не було меж. Це все речові докази, а я вважаю, що це злочин проти нашої держави. Сьогодні, коли йде війна, коли проти нас воює Росія, крім обурення, прямої злості — нічого не може бути», — сказала пані Любов.

Голова Новомосковської ради ветеранів Михайло Горбов телефоном підтвердив журналістам 11 каналу, що нагородження українців Путіним не є помилкою і зазначив, що не вважає РФ країною-агресором. За словами Горбова, такі медалі отримали ще 14 людей.

За даними видання, до Новомосковська російські медалі надійшли від обласної ради ветеранів Харкова, що існує 1 рік і 8 місяців.

Водночас голова Дніпропетровської організації всеукраїнського об’єднання ветеранів Володимир Лендич розкритикував і тих, хто надсилав ці медалі, і тих, хто їх прийняв, а також висловив упевненість, що їх провезли до України незаконно.

Тим часом родина Василя Волошка планує звернутися до СБУ щодо «нагороди» від Путіна.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше МЗС України висловило протест проти указу Путіна щодо легалізації «паспортів ЛДНР» у Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Армия США получила новую «антивирусную» маску. ФОТО

Совет армии по униформе (Army Uniform Board, AUB) утвердил принятие на снабжение армии стандартной защитной ("антивирусной") маски для лица...