Українські військові провели навчання на Херсонщині: опубліковано відео

-

Читайте также

На Херсонщині, в районі виконання бойових завдань на позиціях, тривають щоденні тренування особового складу з відбиття збройного нападу противника. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Командування об’єднаних сил.

За словами командувача об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенанта Сергія Наєва, підтримання бойової готовності та навченості військовослужбовців угрупування військ, яке підпорядковане Командуванню, є пріоритетними складовими виконання завдань з підтримання територіальної цілосності держави.

– Під керівництвом досвідчених командирів взводів і рот, військовслужбовці відпрацьовують питання організації зв’язку та взаємодії між підрозділами, злагодженості та оперативного реагування на зміну обстановки під час ведення оборонного бою, – зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

На переконання командувача, особовий склад добре справляється з поставленими завданнями, демонструючи високий рівень професійної майстерності та доводить свої дії до автоматизму.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Командування об’єднаних сил (@joint_forces_command)

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, на Донбасі тренувалися відбивати напади на артилерійські склади.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В Чехии расследуют, какими секретами готов был поделиться вице-премьер во время визита в РФ

Национальный центр борьбы с организованной преступностью Чехии изучает обстоятельства несостоявшейся поездки первого вице-премьера и главы МВД Яна Гамачека в...