Українські прикордонники посилено контролюють переміщення суден в Чорному морі: опубліковано відео

-

Читайте также

Протягом кількох останніх тижнів корабельно-катерним складом Морської охорони пройдено понад 3 тисячі морських миль. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

У взаємодії з прикордонною авіацією обстежено райони імовірного промислу загальною площею понад 8,5 тис. квадратних миль, виявлено та відстежено плавання понад 1200 суден та плавзасобів, здійснено огляд 57 з них.

За результатами оглядової роботи притягнуто до адміністративної відповідальності 15 осіб. Переважна більшість з яких є порушниками прикордонного режиму, що виходили в море поза встановленими пунктами базування, не мали при собі документів, які посвідчують особу, або не потурбувались про наявність справних засобів зв’язку. Тим самим наражали себе на небезпеку у штормову чи просто мінливу погоду міжсезоння. Так, в ході реалізації оперативної інформації щодо імовірного здійснення незаконного рибного промислу, тактичною групою корабельно-катерного складу Ізмаїльського загону Морської охорони в одному з затонів річки Дунай було виявлено та затримано 2 громадян України на маломірному гумовому плавзасобі, які облаштовували місця незаконного вилову водних живих ресурсів із застосуванням заборонених знарядь лову, в заборонений час, в забороненому місці та без документів, що посвідчують особу.

Поряд з тим, в районі Тендрівської коси двічі виявлено безгоспні браконьєрські знаряддя лову, виставлені в заборонених для промислу районах Чорного моря. Загалом «вилов» морських прикордонників під час рейдів склав 29 браконьєрських сіток загальною протяжністю близько 2,5 км, 6 раколовок, близько 20 метрів завдовжки та ятір. Також вилучено один маломірний гумовий плавзасіб в рамках адміністративного провадження до рішення суду.

Крім того, звільнено із браконьєрських тенет та повернуто у природне середовище 6 чорноморських крабів.

За порушення прикордонного режиму винесено 3 постанови про заборону виходу в територіальне море та внутрішні води плавзасобам-порушникам.

Контрольні заходи триватимуть увесь період сезонної міграції та нересту водних живих ресурсів, в тому числі у взаємодії з Держекоінспекцією, Держрибагенством та Національною поліцією.

Зауважимо, що найближчим часом із покращенням погодних умов у прибережних прикордонних контрольованих районах відкриється мала навігація, тож поціновувачам відпочинку на воді рекомендуємо завчасно потурбуватися про готовність плавзасобів, засобів рятування та зв’язку, впорядкування дозвільних документів та місць базування і беззастережно дотримуватись норм прикордонного режиму.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше на Одещині викрили канал переправлення нелегальних мігрантів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В РФ здании полиции продавали четки с символикой АУЕ

В городе Красноярск в Российской Федерации магазин в здании ГИБДД продавал четки с символикой движения АУЕ. Об этом говорится...