Українські піхотинці готуються до наступу в рамках навчань Combined Resolve XII. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Механізована рота «Холодного Яру» ЗС України, яка бере участь в багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII, виконує останні приготування до наступальних дій.

Про це розповідає сайт Міноборони України.

Інструктори ОСТ замінили батареї живлення в системах лазерного імітування бою «Майлс», «холодноярці» перевірили власну зброю. Тим часом розвідники пройшли шляхами висування роти на рубіж переходу в атаку та розвідали позиції оборони противника.

Увечері український підрозділ зайняв місце в бойовому порядку першого ешелону наступаючих сил BLUFOR. Рота під командуванням капітана Олександра Борща у складі механізованого батальйону США у взаємодії з американськими танкістами пішла на штурм визначеної висоти.

У багатонаціональних навчаннях Combined Resolve XII (Спільні зусилля ХІІ) беруть участь близько 5 тисяч військовослужбовців з 21 країни. Навчання проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

загрузка...

Свежее

Прикордонники запобігли вивезенню культурних цінностей до РФ. ФОТО

У суботу, 19 червня, прикордонники Сумського та Луцького загонів запобігли незаконному вивезенню з України предметів старовини. За повідомленням пресцентру ДПСУ,...