Українські військовослужбовці взяли участь у спільних навчаннях миротворців ООН у Конго

-

Читайте также

Військові національних контингентів Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго взяли участь у спільних тактичних навчаннях, які проводились з метою досягнення чіткої взаємодії між миротворчими підрозділами військових Індії, Уругваю, Гватемали та України. Про це повідомляє Командування об’єднаних сил ЗС України.

За ходом маневрів, які пройшли неподалік населеного пункту Саке провінції Північне Ківу, спостерігали представники штабу Місії ООН на чолі з командувачем силами Місії ООН генерал-лейтенантом Рікардо Аугусто Феррейра Коста-Невесом.

Від України до навчань залучили екіпажу вертольоту Мі-8 зі складу 18 окремого вертолітного загону Місії ООН.

За сценарієм навчань, радикально налаштовані бойовики перекрили дороги для ускладнення проїзду миротворчих сил, захопили заручників та поранили одного з них.

Навчання миротворців

ЯК МИРОТВОРЦІ МІСІЇ ООН "ЗАРУЧНИКІВ" ЗВІЛЬНЯЛИ Військовослужбовці національних контингентів Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго взяли участь у спільних тактичних навчаннях з досягнення чіткої взаємодії між миротворчими підрозділами різних країн.Окрім українського екіпажу вертольоту Мі-8 зі складу 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго у навчаннях були задіяні військовослужбовці національних контингентів Республіки Індія, Республіки Уругвай та Республіки Гватемала. За ходом маневрів спостерігали представники штабу Місії ООН на чолі з командувачем силами Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго генерал-лейтенантом Рікардо Аугусто Феррейра Коста-Невесом.Захід відбувся неподалік населеного пункту Саке провінції Північне Ківу. За сценарієм навчань радикально налаштовані бойовики перекрили дороги для ускладнення проїзду миротвочих сил, захопили заручників та поранили одного з них. Завданням українського екіпажу вертольоту Мі-8 було повітряне прикриття наземних сил з відпрацюванням елементів авіанаведення та висадка десанту зі складу сил швидкого реагування. Слід зазначити, що в ході навчань, всі завдання українським екіпажем Мі-8 були виконані впевнено та професійно.Служба звʹязків з громадськістю Командування об'єднаних сил ЗС України. Відео помічника командира 18 ОВЗ по зв'язкам зі ЗМІ#Ukraine #Africa #DRC #Congo #ДРКОНГО #UN #MONUSCO #ЗСУ #ArmedForcesofUkraine #КОС #JointForcesCommand #JFC#УкраїнськіМиротворці #УкраїнськийНаціональнийКонтингент#18ovz #18окремийвертолітнийзагін#WorldWeDefend #helicopter #military #defence

Опубліковано Командування об'єднаних сил ЗС України Четвер, 25 червня 2020 р.

Завданням українського екіпажу вертольоту Мі-8 було повітряне прикриття наземних сил з відпрацюванням елементів авіанаведення та висадка десанту зі складу сил швидкого реагування.

Нагадаємо, раніше група ІС інформувала про те, як українські миротворці в Конго виконують завдання Місії ООН.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Українські гелікоптери Мі-24 знов піднялись в небо. ВІДЕО

Ударні гелікоптери Мі-24 знов піднялись в небо після простою через відсутність лопатей головного гвинта. Про це повідомляє Мілітарний з посиланням...