Українські гелікоптери Мі-24 знов піднялись в небо. ВІДЕО

-

Читайте также

Ударні гелікоптери Мі-24 знов піднялись в небо після простою через відсутність лопатей головного гвинта.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на MilitaryAviation.

Зокрема, опубліковано відео з нещодавнім польотом одного з гелікоптерів. Дата та місце зйомки польоту не уточнюється.

Нагадаємо, наприкінці травня вітчизняні лопаті до ударного гелікоптеру Мі-24 завершили випробування, після чого Наказом міністра оборони вони були прийняті на озброєння української армії. Лопаті отримали внутрішній сертифікат відповідності технічним умовам та комплекту конструкторської документації.

У 2021 році оборонне відомство має отримати щонайменше 10 комплектів лопатів на Мі-24, а потужності виробництва дозволяють виготовляти до 60 комплектів на рік. Розробкою та виробництвом вітчизняного аналогу край-важливої продукції для армійської авіації займалось запорізьке підприємство «Мотор-Січ».

Як повідомляла група ІС, у грудні 2020-го на території льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» відбулися перші льотні випробування двох комплектів лопатей українського виробництва на вертольотах Мі-24 та МСБ-8.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В США заявили, что прекратить войну на Донбассе может только РФ, как страна-агрессор

Полностью прекратить войну на востоке Украины может только Российская Федерация - именно она является страной-агрессором. Об этом заявил заместитель...