Українське рятувальне судно «Олександр Охрименко» вперше вийшло в море у якості військового корабля. ФОТО, ВІДЕО

-

Читайте также

Вперше вийшов в море у якості військового аварійно-рятувального судна «Олександр Охрименко», який в кінці серпня 2019 року передали ВМС України зі сфери управління Міністерства інфраструктури. Разом з командами фрегату «Гетьман Сагайдачний», патрульного катеру «Прилуки», команди «Islands» «Старобільськ» та «Слов’янськ» екіпаж корабля здавав курсові завдання, які є складовою частиною програми підготовки плавзасобів до виконання завдань за призначенням. Про це повідомили у прес-службі Міноборони.

Подібного універсального судна у національних ВМС раніше не було. Його тактико-спеціальні характеристики дозволяють проводити пошуково-рятувальні роботи в морі та надавати допомогу аварійним надводним кораблям, підводним човнам та літальним апаратам, рятувати екіпажі та буксирувати пошкоджені об’єкти.

Також аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» може проводити роботи зі збору розлитих нафтопродуктів.

Рятувальний корабель можна застосовувати для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт, воно може забезпечувати гасіння об’єктів як в порту, так і в морі. На кораблі встановлено 3 пожежні лафети, якими подається струмінь води до 30 метрів. В залежності від ситуації та кваліфікації пожежі, може подаватися і повітряна піна.

Нагадаємо, раніше група ІС писала про те, що курсанти випускного третього курсу Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» протягом двох місяців проходили стажування на кораблях та у частинах ВМС Збройних Сил України.

загрузка...

Свежее

«Невыдающаяся личность»: рейтинг Путина среди россиян упал вдвое

Число граждан РФ, считающих своего президента Владимира Путина, самой "выдающейся личностью" в истории, за последние четыре года сократилось больше...