Україна посилила заходи безпеки на кордоні з Білоруссю. ВІДЕО

-

Читайте также

Державна прикордонна служба України має достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну охорону кордону з Білоруссю, який проходить в межах 5 областей нашої країни. На сьогодні ситуація на українсько-білоруському кордоні залишається контрольованою та стабільною, а охоронці кордону проводять посилені заходи безпеки, інформує прес-служба ДПСУ.

Повідомляється, що посилення охорони даного напрямку державного рубежу, протяжність ділянки якого складає більше 1 тис. км., проводиться із залученням додаткових резервів, в тому числі підрозділів «ДОЗОРу» та Кінологічного навчально центру.

Повітряний моніторинг постійно забезпечується силами прикордонної авіації та за допомогою безпілотних літальних апаратів, а на водних ділянках кордону додатково застосовуються катери «Safe Boat 27».

Заходи тривають, перш за все, аби упередити правопорушення та не допустити будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій, в тому числі незаконного перетинання кордону групами осіб.

Наразі збирається та враховується вся наявна інформація, що може впливати на стан охорони державного кордону. В оперативно-службовій діяльності активно використовується оперативно-розшуковий блок, дільничні інспектори прикордонної служби, збільшено кількість прикордонних нарядів.

Крім того, проводиться безперервне патрулювання прикордонними нарядами зі службовими собаками, ведеться спостереження з технічних постів, застосовуються засоби спостереження, автомобільний та авіаційний транспорт.

Зазначимо, що сьогодні у Мінську та інших містах РБ на «Марш героїв» вийшли, за різними оцінками, від 100 до 150 тисяч протестувальників проти фальсифікації виборів. У центр столиці влада стягнула бронетехніку та правоохоронців, закриті центральні станції метрополітену, відключений інтернет.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів про перспективи відносин України та РБ, наголосивши, що «як раніше — вже не буде».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Білий дім: Байден і Сі Цзіньпін проти застосування рф ядерної зброї в Україні

Президент США Джо Байден та лідер Китаю Сі Цзіньпін на переговорах на Балі у понеділок погодилися, що ядерна зброя...