Україна покаже на міжнародній виставці новітній БТР. ВІДЕО

-

Читайте также

Новітній український бронетранспортер БТР-4МВ1 покаже на міжнародній виставці озброєнь IDEX-2021 компанія «Укрспецекспорт». Машина вже доставлена в Дубаї і розміщена на стенді української делегації, повідомляє «Мілітарний» із посиланням на Defence Blog.

Вперше БТР-4 у такій версії був представлений на виставці “Зброя та безпека-2017”. Це розвиток БТР-4МВ, яку показали на IDEX-2013. БТР-4МВ1 створений фахівцями “Харківського конструкторського бюро ім. Морозова”, що входить до складу “Укроборонпрому”.

Завдяки змінам у фронтальній частині броньованої машини, а також її технологічному рішенню у відповідності до останніх тенденцій бронетехніки НАТО, вдалось досягти принципово нового рівня захисту БТР-4.

При створенні БТР-4МВ1 розробники використали модульний підхід побудови бронезахисту активно використали рознесену броню. Такий модульний підхід дозволяє у польових умовах оперативно замінювати елементи верхнього шару броні.

Технологічні рішення, які прийняли фахівці “Харківського конструкторського бюро ім. Морозова” дозволили збільшити вагу БТР-4МВ1 лише до 24-25 т., що на 2-3 тони більше за звичайну версію БТР-4.

Всі ходові властивості, які забезпечує колісна формула 8х8 у поєднанні із німецьким двигуном від Deutz та американською трансмісією Alisson, залишились без змін: максимальна швидкість – 110 км/год. Окрім того, БТР-4МВ1 зберіг можливість форсування водних перешкод уплав, зі швидкістю до 10 км/год.

Докладніше про перспективи українського бронетранспортера наступного покоління можна прочитати тут.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Боевики стягивают бронетехнику к линии соприкосновения в районе Старомарьевки: данные группы ИС

По оперативным данным группы "ИС", командование оккупационного 1-го АК "ДНР" уже подтягивает в район Старомарьевки бронетехнику для участия в...