Україна планує отримати сучасний літак F-35: заява командувача Повітряних сил

-

Читайте также

Командувач Повітряних сил Збройних сил України Сергій Дроздов представив Візію Повітряних сил-2035. Про це йдеться у повідомленні видання Мілітарний

В ході презентації генерал-лейтенант Дроздов озвучив нові подробиці щодо очікувань військових льотчиків, які не фігурували у оприлюдненому варіанті Візії. Зокрема Командувач заявив, що ПС ЗСУ на першому етапі переозброєння планують отримати новий багатофункціональний літак покоління 4++. Далі ж, за словами Дроздова, Україна розраховує отримати літак 5-го покоління:

«Розглядається на першому етапі літак типу Gripen (JAS39 – ред.) і F-15 (ймовірно F-15EX – ред.) В подальшому з поглибенням відносин з країнами-партнерами перехід на сучасний літак 5-го покоління F-35», — сказав Дроздов.

Командувач також повідомив депутатам, що про протягом наступних 10 років Повітряні сили будуть змушені вивести зі складу основні зразки бойової техніки, що зараз стоїть на озброєнні ЗСУ. Дроздов підкреслив значення переозброєння тактичної авіації.

«Загрози постають не перед Повітряними силами. Загрози постають перед Державою», — сказав командувач Повітряних сил.

 

Також Дроздов зауважив, що ресурсів оборонного бюджету України буде недостатньо для переозброєння. Тому для оновлення парку тактичної авіації необхідно створити окрему державну цільову програму.

 


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Иностранные сайты-марионетки на страже фейков Виктора Медведчука

После того, как на медиа-империю Виктора Медведчука, телеканалы NewsOne, ZiK и 112.UA, были наложены санкции, а их площадки YouTube...