У Вовчанську виявили ще одну російську катівню — відео

-

Читайте также

У звільненому місті Вовчанськ у Харківській області поліція виявила чергову катівню російських окупантів, яка розташовувалася на території одного з підприємств. Про це йдеться у повідомленні управління комунікації Національної поліції України. 

Згідно з повідомленням, на території одного з підприємств росіяни влаштували в’язницю та катівню для місцевих мешканців, які не підтримували окупантів та відмовлялися з ними співпрацювати.

Як розповідають свідки, в одній камері приблизно на 12 квадратних метрів військові рф утримували від 20 до 40 людей. Зараз на місці виявлення катівні працюють поліцейські разом із прокуратурою. Основне завдання – вилучення слідової інформації та доказів вчинення злочинів військовими рф. 

У приміщенні виявлено інструменти для катувань, зашморги, хомути тощо. Встановлено, що в цьому місці окупанти нещадно били незаконно ув’язнених, катували електричним струмом, виривали нігті та ламали пальці. На стінах катівні із нелюдськими умовами утримання зафіксовано дати перебування людей. Більше того – хтось із в’язнів викарбував в одній із камер молитву.

Тож поліцейські працюють  із місцевим населенням, яке перебувало в окупації, та встановлюють потерпілих, яких окупанти незаконно утримували в  приміщенні катівні-в’язниці.  

 

Відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше в Куп’янську знайшли ще одну катівню окупантів.

Свежее

Мобілізовані рф не хочуть захищати “родіну” зі зброєю, яка старіша за них. ВІДЕО

Російські чмобіки знову чимось незадоволені, вони ставлять «товаришу полковнику» за приклад екіпірування ЗСУ і кричать, що «батьківщину захищати» зі...