У Вовчанську поліція виявила списки колаборантів

-

Читайте также

У звільненому від російських військ Вовчанську поліція виявила в приміщенні окупаційної адміністрації списки колаборантів, зарплатні відомості та документи про вимагання «добровільних внесків».

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Національної поліції.

Під час окупації населеного пункту так звану адміністрацію обладнали у приміщенні місцевого ЦНАПу. Тут вели всі «господарські справи», про що свідчать вилучені речі та документація.

Зокрема під час огляду приміщення слідчі та криміналісти Нацполіції виявили списки колаборантів, які перейшли на бік ворога і погодилися співпрацювати з окупантами. Окрім того, серед документів, які там знаходилися, є зарплатні відомості та інформація про надання соціальної допомоги в російських рублях.

Також встановлено, що окупаційна влада вимагала у фермерів так звані «добровільні внески» за можливість продовжувати сільськогосподарські роботи.

Зокрема встановлено, що за посів одного гектара землі вони мали сплатити окупантам 20 доларів США, а за збір урожаю – ще 30 доларів США.

Вказано, що всю цю інформацію та виявлені документи детально проаналізують слідчі, які займаються розслідуванням воєнних злочинів на деокупованій території Харківщини.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у Вовчанську виявили ще одну російську катівню.

Свежее

Вибухи на аеродромах рф: британська розвідка вбачає стретегічний провал військових

росія, найімовірніше, тимчасово перекине важкі бомбардувальники на аеродроми розосередження після вибухів на авіабазі Енгельс у Саратовській області та на...