У Вінницькій області представник рпц побив хрестом священника ПЦУ під час похорону військового — відео

-

Читайте также

У Вінницькій області представник рпц побив хрестом священника Православної церкви України під час похорону військового Олександра Зініва, уродженця села Яланець. Про це у Facebook повідомив місцевий активіст Сергій Тімков, який став свідком конфлікту.

Причиною бійки послугувала критика протоієрея Михайла Василюка на адресу московських попів, які підтримують війну в Україні та злочини кремлівського режиму.

Після цих слів священник московського патріархату на ім’я Анатолій, який також був присутній на похороні, підбіг до настоятеля ПЦУ. Спочатку він зірвав з Василюка хрест, а потім почав його бити розп’яттям.

«Московський піп час промови настоятеля ПЦУ отця Михайла проявив агресію, наніс легкі тілесні ушкодження, зірвав хрест з настоятеля і намагався використати свій хрест як знаряддя для побоїв. На мою думку – це переходить всі можливі і неможливі межі нахабства», – наголошує Тімков.

Священників довелося розбороняти військовим, які стояли поблизу настоятеля ПЦУ.

За словами Тімкова, отець Михайло отримав легкі тілесні ушкодження після нападу опонента. У зв’язку з цим інцидент розслідують правоохоронці, каже активіст.

«Московський піп Анатолій проявив своє істинне «обличчя», це щоб не написати рило (знову спрацювала українська толерантність). Його агресія зацікавила правоохоронні органи і за фактом скоєного одним із правоохоронців подана заява на відкриття справи про правопорушення. Наразі мені невідомо, кримінальна чи адміністративна», – розповідає чоловік.

Також Тімков додав, що представники місцевої територіальної оборони висловили підтримку настоятелю ПЦУ. 

 

Свежее

Рух «Жовта Стрічка» продовжує спротив у Луганську та Донецьку. ФОТО

Активісти руху українського спротиву "Жовта стрічка" продовжують роботу у тимчасово окупованих Луганську та Донецьку. Про це рух повідомляє у Telegram-каналі. "Активісти...