У США зібрали першу серійну модернізовану термоядерну бомбу B61-12. ВІДЕО

-

Читайте также

У США завершили збирання першої серійної керованої термоядерної бомби B61-12 Life Extension Programme (LEP). Про це повідомила Національна адміністрація з ядерної безпеки США, пише «Defense express».

Як зазначається у повідомленні, проєкт модернізації бомб B61-12 тривав понад дев’ять років – такий тривалий проміжок часу знадобився на проєктування, розробку, кваліфікації та виробництво компонентів.

Повномасштабне серійне виробництво цих бомб має розпочатися з травня 2022 року. А всього у рамках програми мають виготовити понад чотири сотні бомб до кінця 2026 року. Усього на проєкт мають витратити близько 12 мільярдів доларів.

Як стверджують у Національній адміністрації з ядерної безпеки США, завдяки модернізації бомба буде перебувати в строю ще 20 років та «продовжить забезпечувати безпеку та ефективність зброї».

Відомо, що B61-12 має замінити інші тактичні версії цієї бомби (-3, -4 та -7) і, ймовірно, буде зберігатися на базах США та країн-членів НАТО в Європі. Основними носіями цієї бомби будуть винищувачі F-35A та F-15E.

Група «ІС» повідомляла, навіщо американські бомбардувальники відпрацьовують ядерний удар по Росії.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

В России хотят признать террористическим движение «Колумбайн», без пояснений, что это такое

Генпрокуратура России обратилась в Верховный суд с требованием признать террористическим движение «Колумбайн». Рассмотрение соответствующего иска запланировано на 2 февраля....