У Підмосков’ї вибухнув автомобіль дочки головного ідеолога рашизму, вона загинула. ВІДЕО

-

Читайте также

Дочка одного з ідеологів «русского мира» публіциста Олександра Дугіна загинула під час детонації саморобного вибухового пристрою, який перебував в автомобілі, повідомляють росЗМІ.

Інцидент стався у Підмосков’ї увечері у суботу, 20 серпня. Вибухнув позашляховик, який належить дочці публіциста Олександра Дугіна, Дар’ї, яка також вела публіцистичну та громадську діяльність. Про подію повідомляє Telegram-канал Baza.

За даними ЗМІ, Дар’я Дугіна перебувала у момент вибуху в машині та загинула на місці. Вибух стався під час руху автомобіля у районі селища Великі Вяземи.

Як причину того, що сталося, спочатку розглядався вибух балона з газом, але потім пріоритетною версією став замах на вбивство з використанням саморобного вибухового пристрою, зазначає Telegram-канал 112.

Дар’я поверталася з фестивалю «Традиція», що проходив у садибі Захарова, на якому читав лекцію її батько, повідомив каналу Baza знайомий сім’ї Петро Лундстрем. За його словами, спочатку планувалося, що Олександр Дугін поїде в одній машині з дочкою, але «в останній момент» він вирішив виїхати з садиби іншим авто слідом за нею. Дугін опинився на місці події за кілька хвилин після вибуху, вказують очевидці.

Олександр Дугін в першу чергу відомий як публіцист переважно «правих» поглядів, а також як один з найвідоміших розповсюджувачів ідеологій «русского мира» та неоєвразійства — концепцій, згідно з якими росія має зайняти домінуюче становище по відношенню до своїх сусідів і поширити сфери свого прямого впливу на території континенту аж до Балкан та Близького Сходу.

У 2014 році Дугіна було звільнено з МДУ, де був завідувачем кафедри соціології, після закликів «вбивати, вбивати, вбивати» українців, які пролунали у зв’язку з інцидентом у Будинку профспілок в Одесі. Після цього Дугіна було внесено до санкційних списків ЄС, також у 2015 році на нього поширили персональні санкції США та Канада. Після початку військового вторгнення Росії в Україну спецслужби ФРН повідомили про те, що зафіксували контакти між Дугіним і правими екстремістами в Європі, і що націоналістичні погляди, які він пропагував, «заклали основу для протиправного нападу на Україну».

Дарина Дугіна народилася 1992 року. Вона закінчила філософський факультет МДУ, писала про політику для прокремлівських RT під псевдонімом Дар’я Платонова. Також вона — одна з авторів «Книги Z», що готується до виходу, про російське вторгнення в Україну. 4 липня Великобританія внесла Дугіну до списків санкцій.


Інформація – одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter – посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

Свежее

Окупантам байдуже, що маріупольці живуть в замінованому будинку. ФОТО

Російські окупанти досі не розмінували Маріуполь. У місті продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети навіть на дахах власних домівок, повідомляє Маріупольська...