У новому випуску PROВійсько: Україна та НАТО, а також танки на Донбасі. ВІДЕО

-

Читайте также

Зокрема у новому випуску програми PROВійсько від Військового телебачення можна подивитись про таке:

Україна та НАТО — історія взаємовідносин та сучасні виклики. Після проголошення незалежності Україна взяла курс в НАТО, започаткувавши партнерські відносини з Альянсом. Нині вступ в Альянс закріплений в Конституції, а українська армія впровадила більше двохсот стандартів. Та чи наблизилась Україна до НАТО?

Огляд подій в районі проведення ООС — обстріли з мінометів, ПТРК та робота саперів.

Чисельність, вартість утримання та бюджетна програма ЗС України.

Призов резервістів без оголошення мобілізації. У яких випадках та на який термін забиратимуть в армію?

Реабілітація добровольців за державні кошти.

Танки на Донбасі. Танкові війська є основою більшості провідних армій світу. Коли говорять про потужність тієї чи іншої армії, то чи не в першу чергу, поряд із загальною чисельністю, називають і кількість танків. Разом з тим, танк являється і одним з найдорожчих видів озброєння. Попри те, що Україна має на озброєнні один з кращих танків у світі «Оплот», однак фактично Збройні Сили його поки не мають.

Присутність російських танків на Донбасі є доволі різноманітною. Окрім Т-64 це танки Т-72 в різних модифікаціях, зокрема Б-2/3 і Т-90. Та разом з тим РФ активно нашпиговує сили бойовиків та власні війська на Донбасі протитанковими ракетними комплексам. Цей факт може викликати певні сумніви, а чи доцільно взагалі використовувати таке дороге озброєння як танки? Яка перспектива використання танків у сучасній війні, чи кращі модернізовані танки України за російські та яку роль зіграли українські танкові війська під час російської агресії на Донбасі?


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

В Турции разработали мини-ракету для БПЛА: что известно  о новинке

Специалисты турецкой оборонной компании Troy Teknoloji Savunma разработали новую мини-ракету для БПЛА и беспилотных наземных транспортных средств. Компания, созданная...