У Німеччині тестують модернізований танк Leopard. ВІДЕО

-

Читайте также

У Німеччині проходить випробування передсерійний зразок бойової машини Leopard 2A7V для Бундесверу.

Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на Збройні сили Німеччини.

Було продемонстровано тести одного зі зразків A7V в Управлінні оборонних технологій озброєння та боєприпасів (WTD 91).

Нагадаємо, у вересні 2017 року компанія Rheinmetall оголосила, що приступить до модернізації 104 основних бойових танків Leopard 2 Збройних сил Німеччини. В рамках цього проєкту Rheinmetall модернізує до стандарту A7V 68 танків Leopard 2A4, 16 Leopard 2A6 і 20 Leopard 2A7.

В ході робіт фахівці Rheinmetall замінять застаріле обладнання в комп’ютерах системи управління вогнем і пультах управління, а також встановлять новий лазерний далекомір і тепловізор. Вартість пакета модернізації разом з додатковими послугами оцінювалася в 118 млн. євро.

Також нагадаємо, у 2019 році Федеральне Міністерство оборони Німеччини оголосило про прийняте комітетом з питань бюджету Бундестагу рішення схвалити два запити військового відомства на суму близько 428 млн. євро.

Один із запитів передбачає проведення модернізації 101 основного бойового танка Leopard 2 версій Leopard 2A6MA2 і Leopard 2A6 до останньої конфігурації A7V. Метою проєкту є забезпечення уніфікації парку танків для спрощення експлуатації та логістики, підвищення захисту і забезпечення швидкого обміну екіпажами.

Модернізація основних бойових танків повинна бути завершена до 2026 року. Танк конфігурації A7V отримає нові системи прицілювання, нові радіостанції та модифіковані комп’ютери управління вогнем.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Втрати окупантів в зоні ООС: дані за добу 16 жовтня

Протягом минулої доби, 16 жовтня, втрати російсько-окупаційних військ в зоні проведення операції Об’єднаних сил (ООС) склали одну особу. Про...