У навчальному центрі ДПСУ тривають міжнародні змагання спецпризначенців. ВІДЕО

-

Читайте также

Спецпризначенці з України, Латвії та Литви проходять військову естафету. Вона включає в себе шість етапів, що складаються з фізичних навантажень, відпрацювання вправ стрільб, елементів тактичної медицини та тактико-спеціальної підготовки, а також завдання на швидкість прийняття рішення, логічне та математичне мислення, повідомляє пресцентр ДПСУ.

Всі етапи військовослужбовці мають пройти в складі групи. Група не може переходити до наступного етапу, якщо хоча б один з учасників не закінчив виконання попереднього. Ось такі непрості завдання і вимоги до учасників змагань, але ж учасники – спецпризначенці, і вони дійсно демонструють неабияку витривалість, адже температура повітря іноді сягає +40°C, силу, кмітливість та злагодженість дій у колективах.

Нагадаємо, у міжнародних змаганнях, організованих Держприкордонслужбою, беруть участь 19 команди з трьох країн. Серед учасників представники спецпідрозділів Нацполіції України «КОРД» і «ТОР», СБУ «Альфа», СЗР, а також підрозділів спецпризначення Литви та Латвії. Прикордонне відомство України представляють команди загону «ДОЗОР», комендатур швидкого реагування та відділів типу «С».

Як повідомляла група ІС, до 2025 року українські Сили спецоперацій повністю перейдуть на стандарти озброєння і речового забезпечення, введені в країнах НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Путинская «Единая Россия» обживается в оккупированном Донецке. ВИДЕО

Партия страны-агрессора «Единая Россия» провела масштабную агитацию на оккупированном Донбассе. Провластная партия России стала организатором форумов «Россия-Донбасс: единство приоритетов»...