«У нас — шість 200-х, шість 300-х»: ГУР МО опублікувало перехоплення розмови росіян про ситуацію на фронті

-

Читайте также

Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своєму YouTube-каналі опублікувало нове перехоплення розмови рашистів, які обговорюють ситуацію на фронті.

Один повідомляє новину, що тим хто стоїть в обороні не даватимуть більше нагород, і навіть відберуть ті, які вже видали. Другий пояснює недолугість наказів, які віддаються на лінії фронту: «Вони сидять там, посилають 20-200 людей на смерть і все. 30 людей зайшло, 100 людей зайшло. Східних. Зах… (вбили) всіх. До цього ми заходили. У нас шість 200-х, шість 300-х. Одному кості перебило, другому кості перебило. Так у багатьох одна нога висіла. Ми зараз йшли, розміновували. Що не розмінували, викидали в кущі з дороги. Тут металолом збирають – танки, БТР».

Співбесідник підсумовує: «Так, х… (дурницю) вони придумали з цим: спецоперація, спецоперація… Х… (не) зрозумієш, хто від кого захищається».

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, партизани у Мелітополі передали рашистам “привіт” від Правого сектора і Азова.

Свежее

Міністр оборони Британії оцінив ймовірність застосування ядерної зброї росією

Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що застосування президентом росії путіним ядерної зброї є малоймовірним. Проте російський диктатор не...