Домой Видео У Львові висадили алею пам’яті загиблим жінкам на Донбасі. ВІДЕО

У Львові висадили алею пам’яті загиблим жінкам на Донбасі. ВІДЕО

У Львові з’явилася алея пам’яті загиблим жінкам у російсько-українській війні з 16 яблунь, адже саме стільки українських жінок загинули на фронті. Алею висадили у місцевому парку культури і відпочинку. Про це повідомляє ТСН.

Біля кожного деревця іменна табличка і синьо-жовта стрічка. Згодом тут з’являться ще й QR-коди з короткою історією про жінок. Серед них — військові медички, кулеметниці, розвідниці та волонтерки. На відкриття алеї прийшли переважно ветеранки, які знали загиблих. Вони кажуть, хочуть аби пам`ять  жила вічно і сподіваються, що більше нових дерев тут не з`явиться.

Такі ж алеї вже висадили у Краматорську та Києві. Планують зробити це у всіх великих містах аби жінки символічно побували у кожному куточку України куди за життя не встигли доїхати.

Важливо, щоб усі пам’ятали про цих жінок. Насправді й чоловіків багато померли у цій війні, але й жінки довели, що можуть покласти своє життя за Україну, — заявила ветеранка війни Вероніка Арістова.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у Межигір’ї відбувся патріотичний забіг у пам’ять загиблих на Донбасі бійців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.