У Ізраїлі представили систему доповненої реальності для гвинтівок. ВІДЕО

-

Читайте также

Ізраїльська система ARCAS перетворить штурмові гвинтівки в цифрові та мережеві системи озброєння і, таким чином, підвищить летальність, ефективність і живучість солдат. Про це повідомляє «Мілітарний» з посиланням на компанію Elbit Systems.

Розробку представила компанія Elbit Systems. ARCAS (Assault Rifle Combat Application System) показує солдатам інформацію про бойову ситуацію. Система також може демонструвати у доповненій реальності джерела стрільби та кількість боєприпасів.

Керувати інформацією можна за допомогою джойстика на передньому руків’ї зброї. Система являє собою мікрокомп’ютер, який вбудовується в зброю і передає інформацію про бойову ситуацію на електронно-оптичний приціл або на окуляр, встановлений на шолом бійця.

Компанія представила систему на міжнародній виставці озброєнь DSEI в Лондоні. Мікрокомп’ютер отримує та обробляє дані від прицілу, систем командування й управління, інших користувачів ARCAS і самої зброї.

Функції системи:

    Вимірювання дальності;

    Автоматична балістична корекція;

    Виявлення джерел вогню;

    Детектування руху;

    Інтерфейс з тактичним командуванням і контролем;

    Навігаційна допомога;

    Ідентифікація “свій – чужий”;

    Відстеженням боєприпасів.

«ARCAS – ще один важливий будівельний блок в нашому передовому портфелі рішень для спішених солдатів. Розробка цього нового рішення є частиною наших постійних зусиль і інвестицій спрямованих на підвищення ефективності та живучості піхоти й спецпідрозділів», – заявили представники Elbit Systems.

Elbit Systems заявляє, що сьогодні у світі у близько 80 відсотків солдатів піхоти немає сучасних прицілів на зброю.

Як повідомляла група «ІС», в Ізраїлі випробували авіаційну лазерну систему для боротьби з БПЛА.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

У Ізраїлі представили систему доповненої реальності для гвинтівок. ВІДЕО

Ізраїльська система ARCAS перетворить штурмові гвинтівки в цифрові та мережеві системи озброєння і, таким чином, підвищить летальність, ефективність і...