У Харкові оперативники СБУ затримали агента російської розвідки: подробиці і відео

-

Читайте также

Сьогодні, 21 лютого, контррозвідка СБУ затримала в Харкові, в одному зі спальних районів мегаполіса, агента Головного Управління Генштабу Збройних Сил Російської Федерації, повідомив журналіст Андрій Цеплієнко в Telegram опублікував відповідне відео.

Затримали зрадника  під час одержання повного комплекту технічної документації з грифом «таємно». Мешканець Харкова виїжджав на територію РФ, де був завербований російською військовою розвідкою.

Матеріали, які зловмисник планував передати військовій розвідці РФ, стосувалися розробок нового типу комплексної броні у сфері танкобудування.

Як повідомляла група «ІС», ФСБ РФ намагалася завербувати мешканця Чернігівщини для шпигунської діяльності у прикордонні.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Пентагон рассказал о целях учений НАТО «Защитник Европы»

Военные учения стран Североатлантического Альянса "Defender Europe 21", которые начались в начале мая в более 10 европейских государствах, имеют...