У Франції спущено на воду новий корабель для ВМС. ВІДЕО

-

Читайте также

В Лор’яні суднобудівна компанія Naval Group спустила на воду фрегат Lorraine типу FREMM, призначений для ВМС Франції.

Про це повідомляє «Український мілітарний портал» з посиланням на пресцентр компанії Naval Group.

Корабель Lorraine (D657) спустили на воду через 54 місяці після початку будівництва.

Зараз Військово-морські сили Франції мають у своєму розпорядженні шість кораблів типу FREMM.

Lorraine – другий з двох фрегатів ППО, відомих як FREMM DA. Попередній фрегат типу FREMM для французького флоту спустили на воду у 2019 році. Він повинен увійти до складу Військово-морських сил у 2021 році. Lorraine поповнить бойовий склад ВМС Франції у 2022 році.

Багатоцільовий фрегат FREMM розробили французькі DCNS / Armaris, а також італійська Fincantieri. Головні завдання таких кораблів – протичовнова і протиповітряна оборона, знищення надводних кораблів і удари по наземних цілях противника.

Всього на озброєння ВМС Франції має бути прийнято 8 фрегатів серії. Перші 6 кораблів будуть поставлені в протичовнової версії, 7-й і 8-й фрегати будуть побудовані в варіанті ППО.

Як повідомляла група ІС, компанія Naval Group продемонструвала новий тип субмарини на електричній тязі — підводний човен SMX31.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Политика самой России подтолкнула Украину ко вступлению в НАТО

Россия выдвинула требование к НАТО не расширяться и не принимать в Альянс новых восточных членов, но желание этих стран...