У Чернігові представили сучасні зразки озброєння та військової техніки. ФОТО і ВІДЕО

-

Читайте также

У Чернігові триває науково-технічна конференція «Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах». Організував захід Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, повідомляє «Арміяinform».

– Важливим етапом оснащення ЗСУ є ефективна система випробувальної діяльності, основу якої становить Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки. Тільки за останні 7 років установою проведено понад 700 різноманітних випробувань ОВТ. За їх результатами прийнято на озброєння близько 225 зразків озброєння та військової техніки. Сподіваюсь на плідну співпрацю між Збройними Силами України та підприємствами, установами і виробниками оборонно-промислового комплексу України, ‒ зазначив заступник начальника Генерального штабу ЗСУ полковник Володимир Коваль.

Традиційно участь у конференції беруть представники органів військового управління, наукових установ, які причетні до досліджень з розроблення озброєння та військової техніки і спеціалісти оборонно-промислового комплексу.

– Ми взяли за мету обговорення актуальних потреб ЗСУ та інших військових формувань в сучасному новітньому озброєнні, можливостей підприємств розробляти ці зразки, висвітлення актуальних проблемних питань та пошук шляхів їх вирішення. Серед основних розробок це БПЛА, роботизовані комплекси, бойові частини керованих ракет, сучасна стрілецька зброя, системи зовнішніх траєкторних вимірювань, – розповів начальник науково-організаційного відділу Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки підполковник Анатолій Павленко.

Конференція триватиме 2 дні. Протягом цього часу учасники  досконало ознайомляться з сучасними розробками та обговорять шляхи вирішення проблемних питань, які мають місце.

Група «ІС» повідомляла, яке озброєння для ЗСУ закуплять через структури НАТО.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

«Москва настроена на войну»: рубль и российские акции обвалились после заявлений МИДа РФ

Российский рынок включил режим «паники» на торгах в четверг после того, как МИД РФ подвел итоги состоявшихся на этой...