У «Борисполі» попередили контрабанду кокаїну на 11,5 млн гривень. ВІДЕО

-

Читайте также

Служба безпеки попередила контрабанду 2,8 кг кокаїну у мешканця із однієї з країн Латинської Америки, який прибув до України під виглядом туриста для нібито для отримання стоматологічних послуг, та навіть зареєструвався на прийом в одній із київських стоматологічних клінік, інформує прес-центр СБ УКраїни.

Правоохоронці виявили наркотики в його особистих речах під час проведення поглибленого митного огляду в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Проведені на місці експрес-дослідження підтвердили, що виявлена речовина – особливо небезпечний наркотичний засіб кокаїн. Вартість вилученого наркотику за цінами чорного ринку становить понад 11,5 мільйона гривень.

Наразі наркокур’єра затримано за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У межах кримінального проводження, розпочатого за ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України, вирішуються питання щодо повідомлення підозри затриманому наркокур’єру.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводили оперативники та слідчі СБУ спільно з групою портового контролю в аеропорту «Бориспіль» під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури та за сприяння Державної митної служби України і Держаної прикордонної служби України.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, протягом 2020 року співробітники СБУ ліквідували 15 нарколабораторій та вилучили з незаконного обігу 1 704 кілограми наркотичних засобів, понад 76 кілограмів психотропних речовин і 955 кілограмів прекурсорів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Несерийный Су-57 срывает все сроки серийного производства

Начало серийного производства российских истребителей Су-57 ура-патриоты ожидали несколько лет подряд и, когда в 2019 году было объявлено, что ВКС РФ...