Позиції українських захисників напередодні обстріляли з мінометів 82-го калібру поблизу Пищевика, а неподалік Талаківки застосували протитанкові гранатомети та великокаліберні кулемети. Користуючись туманом та поганою видимістю, бойовики облаштовують нові позиції. 

Відстань до ворога на цій ділянці – декілька сотень метрів. Проте через сильний туман за діями російських найманців спостерігати складно. Українські захисники припускають, окупанти готують свої шанці.

«Копаються зазвичай, в основному, часто чутно, як техніка легка їздить», – розповідає армієць «Козак».

Через погану видимість окупанти раптово відкривають неприцільний вогонь у бік захисників приазовського напрямку. Тож, рухатись окопами бійці радять обережно.

«За крайні дві доби був мінометний обстріл – 82-й калібр. Було два приходи з 82-го міномета, з кулемета. Прострілювали з автоматів, п’ятірка», – зауважує боєць «Артист».

Раптом від вартових армійці отримують повідомлення про ворожу активність. Тож, готують зброю до бою, щоб у разі інтенсивного обстрілу – миттєво дати відсіч.

Бійці розповідають, нещодавно на цій ділянці фронту окупанти збільшили калібр зброї – змінили кулемети на міномети.

«За останні кілька днів спостерігається активність ворога. Раніше такого не було, не було міномета. Був АГС раніше, зараз АГС не працює їхній. «Утес» був їхній, також не працює», – каже «Артист».

За декілька хвилин по рації надходить команда «відбій».

Проте, бійці радять журналістам якнайшвидше покинути позиції, адже вдень тут не менш небезпечно ніж уночі.

Раніше стало відомо про те, що окупанти обстрілюють позиції ЗСУ після підтвердження режиму «тиші».