«Точка-У» напоготові: на Херсонщині екіпажі тактичних ракетних комплексів продемонстрували свої вміння. ВІДЕО

-

Читайте также

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, свої вміння та навички продемонстрували екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У», які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України. Про це йдеться у повідомленні служби зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Як повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, під час тактико-спеціальних навчань екіпажі вийшли в район бойового застосування та здійснили топографічну прив’язку перед проведенням умовних пусків по місцях завантаження на кораблі морського десанту умовного противника, а також відповідно й умовного тактичного десанту на гелікоптери.

– В ході тренування обслуги пускових установок відточували злагодженість своїх дій, а командири, відповідно, вміло координували всіма процесами. Батареї за сигналом швидко здійснили марш, зайняли вогневі позиції та розгорнулися, після чого оператори відпрацювали точне наведення на цілі, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Після першого етапу навчань воїни-ракетники продемонстрували швидкий відхід і зміну вогневих позицій. Вже, на завершення, екіпажі під прикриттям димової завіси приховано вирушили до районів зосередження.

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, всі без виключення підрозділи, що підпорядковані Командуванню та несуть бойову службу на південному напрямку вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, системно займаються підвищенням спроможностей до дій за призначенням.

— Наша розвідка постійно та пильно стежить за обстановкою, а підрозділи постійно покращують навченість особового складу — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у полку «Азов» пройшли навчання з оборони узбережжя від ворожого десанту.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Лукашенко оставил белорусов без чешских автомобилей и немецкой косметики

Со среды, 5 мая, в Республике Беларусь, согласно указу диктатора Александра Лукашенко, начал действовать тотальный запрет на ввоз и...