Танкісти ЗСУ готові дати відсіч російським окупантам. ВІДЕО

-

Читайте также

На Луганщині, в районі відведення озброєнь, воїни-танкісти вдосконалювали бойову майстерність. В рамках проведення дводенної перевірки готовності до виконання завдань танкові підрозділи спочатку відпрацьовували тактику, а лише потім практичні дії, повідомили у прес-центрі ООС.

«Готовність визначалася в три етапи, зокрема на першому етапі відпрацьовувались плануючі документи організації бою, на другому — практичні дії танкових підрозділів під час виходу у визначені райони з метою подолання ймовірного противника з підтримкою протитанкових засобів, а вже на заключному етапі була стрільба на влучність, як на місці, так і в русі», — розповів керівник навчань Євген Межевікін.

Виконували завдання армійці вже на модернізованих «панцирниках», обладнаних тепловізорами, GPS-навігаторами та більш потужними двигунами.

Для деяких бійців це було одним з перших серйозних випробувань, проте всі військові з поставленими завданнями впоралися на високому рівні. У майбутньому, отримані танкістами знання стануть в нагоді під час виконання завдань за призначенням.

У районі відведення на Луганщині воїни-танкісти вдосконалюють бойову майстерність. Відео.

У районі відведення на Луганщині воїни-танкісти вдосконалюють бойову майстерність. Відео.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 27 грудня 2019 р.

Раніше стало відомо про те, що під Маріуполем ЗСУ блискавично знищили десант умовного противника. 

загрузка...

Свежее

Операції російських спецслужб викривають їхню слабкість — експерт

Експерт з питань служб безпеки Крістофер Нерінг зосередився на слабких сторонах діяльності російських спецслужб. Про це йдеться у матеріалі...