Танкісти тренували стрільбу з ходу по мішенях в зоні ООС. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Танкісти окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького на одному з полігонів Донеччини виконали практичні стрільби з танка колективним озброєнням, повідомляє пресслужба 30-ї ОМБр.

В умовах сьогодення танк — головна вогнева сила сучасних армій світу. Завдяки дальності стрільби танк має вагоме значення, адже вона дає змогу вести вогонь по ворогу з укриття або із зони недосяжності.

Тож під час виконання стрільб екіпаж танка мав з ходу вразити мішень «танк» на відстані 2000–2200 метрів та кулеметні мішені. Після відпрацювання по всіх цілях екіпаж повертався на вихідний рубіж, маневруючи.

«Екіпажу танка треба бути уважними, пильно стежити за обстановкою, швидко ухвалювати рішення. За роки служби дії мають бути відточені до автоматизму», — перед заняттям розповів командир танкового взводу.

Кожний екіпаж у період навчань проходив повний цикл — від теоретичної підготовки до повернення на позицію після пострілу, демонструючи навички маневрування.

Як повідомляла група ІС, у конкурсі на кращий танковий взвод об’єднаних сил визначено переможців.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Путин и его окружение боятся новых санкций – американский дипломат

Президент России Владимир Путин и его окружение боятся новых санкций, которые могут ввести США. Об этом заявил экс-посол США...