За даними штаба ООС, на полігонах в районі проведення операції Об’єднаних сил тривають тренування танкових екіпажів, які знаходяться в районах відведення. За розпорядженням командувача ОС генерал-лейтенанта Олександра Сирського, усі практичні заходи проводяться з урахуванням поточної обстановки та висновків з аналізу щодо подальшого розвитку ситуації на Донбасі.

Цього разу для тактико-спеціальних навчань із танковим підрозділом було застосовано нестандартний підхід, який полягав у тому, що підлеглі лише в загальних рисах знали, що їх очікує попереду.

Командирам та екіпажам довелось постійно вести розвідку, з ходу приймати рішення та реагувати на постійну зміну обстановки.

Командувач об’єднаних сил, який на місці перевірив дії танкового резерву, переконався у професійних навичках підлеглих та їх навиках діяти однією командою під час складних моментів бою чи внаслідок виникнення позаштатних ситуацій.

Раніше стало відомо про те, що українські ВМС провели навчання в Азовському морі. 

Танковий резерв Об'єднаних сил готовий до дій у будь-яких умовах#ООС #операція_ОСНа полігонах в районі проведення операції Об’єднаних сил тривають тренування танкових екіпажів, які знаходяться в районах відведення. За розпорядженням командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського, усі практичні заходи проводяться з урахуванням поточної обстановки та висновків з аналізу щодо подальшого розвитку ситуації на Донбасі.Цього разу для тактико-спеціальних навчань із танковим підрозділом було застосовано нестандартний підхід, який полягав у тому, що підлеглі лише в загальних рисах знали, що їх очікує попереду.Командирам та екіпажам довелось постійно вести розвідку, з ходу приймати рішення та реагувати на постійну зміну обстановки.Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський, який на місці перевірив дії танкового резерву, переконався у професійних навиках підлеглих та їх навиках діяти однією командою під час складних моментів бою чи внаслідок виникнення позаштатних ситуацій.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Вівторок, 4 червня 2019 р.