Сухопутні підрозділи армії США тестують нові незвичні дрони. ВІДЕО

-

Читайте также

Большой кавказский переполох ФСБ и ГУ ГШ ВС РФ

В последнее время источником очень странных новостей стал взрывоопасный российский Кавказ. Причем очень странных во всех отношениях. Например, сегодня стало...

На оккупированном Донбассе массово усыхают реки и водохранилища: опубликовано фото

На территоррии временно оккупированных районов Донецкой области массово усыхают реки и водохранилища. Об этом говорится в сообщении издания Донпресс. Ресурсы ОРЛО...

Российский «Газпром» отчитался о почти 220 млрд рублей убытков

Чистый убыток российского "Газпрома" за январь—сентябрь текущего года составил более 218 млрд рублей. При этом, за первые девять месяцев...

Армія США почала льотні випробування дронів, які були створені за проектом Future Tactical Unmanned Aerial System (Майбутня тактична безпілотна повітряна система), який має визначити рамки можливостей для майбутнього військового БПЛА, що буде призначений для дій безпосередньо над полем бою. Отримані дані дозволять більш чітко прописати вимоги до нового безпілотника, який прийде на заміну Textron RQ-7 Shadow, інформує ресурс defence-ua.

Наразі Textron знаходиться на озброєнні наземних підрозділів армії США на рівні бригади та є її «очима» на полі бою. У свою чергу дрони MQ-9 Reaper чи RQ-4 Global Hawk штатно відносяться до Повітряних сил США.

Участь у проекті FTUAS взяли Martin UAV з Northrop Grumman Technology Services, Textron та Arcturus UAV. Судячи з усього, всі розробники зробили ставку на вертикальний зліт безпілотників. У порівнянні із традиційного для цього класу використання катапульти, це значно розширює експлуатаційні можливості БПЛА.

Але підхід компаній для вирішення цих задач виявився різним. Textron у своєму Aerosonde HQ та Arcturus UAV у Arcturus Jump 20 використовують змішану гвинтову групу, коли окрім основного гвинта дрон має додаткові чотири гвинти для вертикального підйому чи спуску.

Цікаво, що саме така схема використовується в українському безпілотнику People`s Drone PD-1, який був розроблений Всеукраїнським центром волонтерів «Народний проект» та українською компанією UkrSpecSystems.

Водночас Martin UAV з підрозділом Northrop Grumman у своєму дроні V-BAT використали доволі цікаве рішення вертикального зльоту — використання імпелера, тобто гвинта у кольці. Імпелер одночасно відповідає і за вертикальний зліт та посадку, і за горизонтальний політ. А його кожух слугує місцем кріплення посадкових опор.

Електрона «начинка» дронів, у представлених у проекті FTUAS, наразі залишається невідомою, проте з повною впевненістю можливо говорити, що вимогами до нового дрону стане не тільки наявність таких звичний речей, як тепловізор та захищені цифрові канали зв’язку, а і наявність штучного інтелекту, можливість працювати у рої та значний ступінь автономності.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, розробка НВП «Атлон Авіа» — дрон-камікадзе «Грім» пройшов черговий етап льотних випробувань.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Ситуація на фронті: в районі Водяного українські воїни знешкодили БПЛА бойовиків

Від початку поточної доби, 30 листопада, у смугах відповідальності наших підрозділів зафіксовано два порушення домовленостей, досягнутих під час засідання...

В России бунтуют рабочие «Газпрома», которым не выплатили зарплату за два месяца

Рабочие, занятые на строительстве трубопровода «Сила Сибири» и строившие компрессорную станцию в Алданском районе Якутии, объявили забастовку, жалуясь на невыплаты зарплат и нарушения условий...

Як іноземні держави протидіють поширенню COVID-19: дані української розвідки

Cлужба Зовнішньої розвідки підготувала огляд заходів іноземних держав щодо протидії поширенню пандемії коронавірусу, які запроваджені у світі станом на понеділок, 30 листопада. Наприклад, Австрія...