Стало відомо, коли ЗСУ отримають перший серійний дивізіон протикорабельних комплексів «Нептун»

-

Читайте также

Перший серійний дивізіон протикорабельних комплексів «Нептун» ЗСУ отримають у 1 кварталі 2022 року. Окремі машини першого дивізіону протикорабельного ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» будуть продемонстровані на параді до Дня Незалежності України. Про це генеральний конструктор — генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов розповів у програмі Security Talks.

«За планом, який я підписав з Міноборони, у нас на перший квартал наступного року намічена передача виготовленого дивізіону РК-360МЦ «Нептун» в цілому», — сказав Коростельов.

Він розповів, що фактично замовлені три дивізіони РК 360МЦ, а потенційно мова може йти про постачання п’яти комплектів: «Зараз, якщо так міркувати, нам дійсно замовили три дивізіони. А ось більша кількість залежить від стратегії, яку наші військові визначать. Тобто, якщо ставити питання наступним чином — здатні ми виготовити п’ять дивізіонів? Здатні. Так».

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше міністр оборони заявив про початок підготовки розрахунків для комплексу «Нептун».


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

12 тысяч боеприпасов за год: как служебные собаки помогают в разминировании Донбасса

Около 12 тысяч боеприпасов изъяли в прошлом году полицейские Донецкой области из тайников благодаря служебным собакам. По данным областной...