Спецпризначенці СБУ перемогли у змаганнях з практичної стрільби. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

Співробітники Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України здобули перше та друге місця у Відкритому чемпіонаті з практичної стрільби з карабіна, присвяченому до дня української спецслужби. За підсумками змагань третє місце посіла команда НАБУ. Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

У заході, який відбувся на базі стрільбища ЦСО «А» СБУ, брали участь 13 команд різних силових структур. Учасники чемпіонату змагалися за правилами Федерації практичної стрільби України IPSC, що передбачають, зокрема:

  • стрільбу з постійною зміною мішеневої обстановки;
  • стрільбу з перешкодами в напрямку цілі;
  • стрільбу по цілях, які раптово з’являються і зникають;
  • стрільбу, яка імітує перебування у приміщенні.

Кожна з вправ дозволяє моделювати ситуації з урахуванням особливостей бойового застосування у реальних умовах. Судді оцінювали дії учасників змагань, звертаючи особливу увагу на швидкість виконання завдань і кількість прицільних влучань.

Представники команд силових відомств відзначили високий рівень організації чемпіонату і важливу роль заходу у вдосконаленні професійної підготовки українських захисників.

 

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше СБУ в рамках навчань звільнила «захоплену» колонію на Франківщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

Повідомлено про підозру двом учасникам НЗФ, які катували військових ЗСУ

Повідомлено про підозру двом громадянам України у жорстокому поводженні з військовими ЗСУ та порушенні законів і звичаїв війни. За повідомленням...