Спецпризначенці НГУ брали участь у антитерористичних навчаннях на Рівненщині. ВІДЕО

-

Читайте также

СБУ провела антитерористичні/контрдиверсійні навчання у північних прикордонних районах країни з метою вдосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. З 10 по 16 вересня у навчаннях взяли участь представники регіональних підрозділів СБУ Волинської та Рівненської областей, волинські та рівненські підрозділи Нацгвардії, зокрема військової частини 3045 з охорони і оборони РАЕС, Національної та Патрульної поліцій, ДПСУ, Держспецзв’язку, ЗСУ, ДСНС, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. повідомляє пресцентр НГУ.

Усі заходи проводилися в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням озброєння та спеціальної техніки. Одним із етапів навчань було знешкодження умовних диверсантів, які відповідно до сценарію рятувалися втечею на кордоні після безуспішної спроби проникнення на Рівненську АЕС.

За легендою тренувань, група умовних диверсантів планувала здійснити «підриви» на РАЕС, проте їм не вдалося проникнути на промисловий майданчик, відтак вони були змушені рятуватися втечею. Зловмисники намагалися дістатися території Волинської області та незаконно перетнути державний кордон з Республікою Білорусь, розділившись на дві групи. Спецпризначенці викрили та затримали першу групу «диверсантів» поблизу пункту пропуску «Прикладники». Другу групу знешкодили біля покинутої у лісі оборонної споруди. У підсумку учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання диверсійним і терористичним загрозам.

Як зазначають самі військові, тренування є звичною частиною військової служби, адже щоденні тренування потрібні для того, щоб бути постійно готовими до різних ситуацій.

Варто відзначити, що 9 вересня на території Білорусі проводились масштабні військові навчання «Запад-2021», участь у яких взяли як білоруські, так і російські військові. На тлі цих подій Україна посилила охорону кордону з Білоруссю. А з 22 по 30 вересня 12,5 тисяч військових, кораблі, бронетехніка та літаки країн НАТО візьмуть участь у навчаннях «Об’єднані зусилля 2021», спрямованих на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісності зі збройними силами держав-партнерів.

Як повідомляла група ІС, СБУ провела масштабні навчання біля лінії розмежування.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Банки России потеряли $2 млрд на крушении российского госдолга: подробности

Крупные вложения в российский госдолг, которые были сделаны государственными банками России ради спасения госбюджета от гигантского дефицита в прошлом...