Сили ООС провели відпрацювання Мирнограда. ВІДЕО

-

Читайте также

Оперативно-профілактичне відпрацювання Мирнограда (колишній Димитров) було проведено на підставі бойового розпорядження командувача Об’єднаних сил та наказу начальника поліції Донеччини. До заходів залучили співробітників обласного главку, Покровського районного управління поліції, а також патрульної поліції та правоохоронців зі складу ООС при взаємодії з Національною гвардією, інформує відділ комунікації місцевої поліції.

Заходи були спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації у населеному пункті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотичних речовин, а також недопущення можливих проявів тероризму.

За підсумками відпрацювання поліцейські задокументували два злочини, пов’язаними з незаконним обігом наркотиків, встановлено особу, причетну до НЗФ, а також два автомобілі, які перебували в розшуку.

Поліція ліквідувала точку продажу контрафактної алкогольної продукції. Вилучено понад 120 літрів спиртних напоїв, які реалізовувалися без акцизних марок на суму понад 10 500 гривень. За фактом складено протокол за ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці перевірили 18 власників зареєстрованої зброї, внаслідок чого було було виявлено три порушення в сфері дозвільної системи.

Встановлено та притягнено до відповідальності 18 порушників правил дорожнього руху. Також фіксувалися факти порушення карантинних обмежень.

Під час відпрацювання правоохоронці перевірили 540 громадян, 215 транспортних засобів та 54 підоблікових особи. Загалом поліція склала 36 протоколів за різні адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання у населеному пункті Мілове у Луганській області.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Чому Україна має відмовити чеському дипломату з російським «шлейфом»: причини

Чинній владі часом дорікають через те, що вона готова діяти всупереч порадам чи навіть проханням західних партнерів. Однак навіть...