Школа військових водолазів розпочала практичні тренування курсантів. ВІДЕО

-

Читайте также

Перший блок тренувань у межах практичної складової підготовки майбутніх військових водолазів проходить в оновленому басейні Спортивного товариства «Динамо». Особливістю курсу вже сьомої групи є проведення занять із спеціальної фізичної підготовки у водному середовищі: основи фрідайвінгу. Це і затримка дихання, і імітація глибин, і підбір вантажу, щоб не було позитивної плавучості. Саме зараз курсанти повинні навчитися спокійно і впевнено виконувати все, чому вчилися теоретично, інформує Міноборони.

Базовий курс підготовки складається із 21 заняття та триває 7 днів.

Кожен курсант щодня перебуває у воді від 4 до 5 годин, щоб адаптувати організм до водного середовища.

Спочатку курсанти відпрацьовують плавання різними стилями, долають водні перешкоди, тренуються правильно пірнати на глибину 4 метри та в довжину на визначену відстань.

Інструктори – професійні військові водолази, які мають чималий досвід.

Начальник циклової комісії Водолазної школи Олег Горобець підкреслює, що головне у їхній справі — стресостійкість. Людина під водою почуває себе зовсім не так, як на поверхні: інша щільність води, важко правильно визначити дистанцію. Тож така практика має велике значення.

На заняттях, в першу чергу, навчають правильно вести себе під водою, щоб зайво не витрачати енергію, спокійно дихати для економії кисню. У вправах з маскою курсантів спочатку вчать правильно їх вдягати, а пізніше інструктори будуть зривати їх під водою, тренуючи правильній реакції водолаза.

Протягом одного тренувального дня курсанти повинні подолати відстань більш як 3 км. Загалом, впродовж базового курсу підготовки майбутні водолази повинні відпрацювати під водою понад 650 хвилин. Програма підготовки передбачає занурення та роботи на глибині моря до 30 метрів.

Вправи на залік будуть виконуватися вже у відкритій воді. Крім того, попереду спуски з борту морського водолазного судна ВМС ЗС України.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, у водолазній школі ВМС готують не лише представників ЗСУ, а й інших силових структур. Й протягом першого року роботи школи водолазів встигли підготувати 4 команди і близько 60 фахівців. Але цього року довелося зважати на карантинні обмеження і зменшити набір груп до двох.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Rafael показала на выставке в Лондоне новую систему для борьбы с дронами. ВИДЕО

Израильская компания Rafael показала новую систему Drone Dome для борьбы с дронами на выставке вооружения в Лондоне. Установка может...