СБУ знешкодила на Сумщині потужне злочинне угруповання. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

В ході масштабної спецоперації у Сумській області нейтралізовано кримінальне угруповання, до якого входило майже 50 осіб. Встановлено, що зловмисників координували «злодії в законі» так званого Сухумо-кутаїського клану, у тому числі з території РФ, повідомляє пресцентр СБУ.

Учасники угруповання намагалися поширити злочинний вплив на жителів декількох регіонів України. Щоб реалізувати це, вони створили розгалужену мережу своїх «осередків».

Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і «вибивали» з них гроші. До потерпілих кримінальники застосовували психологічний тиск, насильство та погрози фізичної розправи. Одержані суми лідери угруповання направляли на поповнення злодійської «каси».

Крім того, зловмисники використовували одержані «прибутки» для підтримки засуджених поплічників у місцях позбавлення волі, а також поширення там злочинного впливу. Під час слідчих дій за місцями перебування учасників групи, правоохоронці виявили: засоби зв’язку, комп’ютерну техніку та банківські картки із доказами протиправної діяльності; відмички; «боргові» розписки потерпілих, з яких зловмисники вимагали гроші.

За матеріалами СБУ, трьом організаторам угруповання повідомлено про підозру. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших учасників протиправної діяльності.

Як повідомляла група «ІС», СБУ викрила організовану злочинну групу, яка розкрадала оборонні кошти.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Беларусь может помочь Путину с организацией повода для атаки на Украину — СМИ

Задержание "украинских шпионов и террористов" в России многие уже описывают как некий эпизод "Гляйвиц", который может стать поводом для...