СБУ запобігла спробі ввезення до України великої партії важких наркотиків. ФОТО та ВІДЕО

-

Читайте также

СБУ вилучила у порту «Південний» понад 53 кілограма кокаїну, який учасники українського наркоугруповання намагались ввезти з однієї з країн Південної Америки.

У межах розпочатого кримінального провадження, співробітники Служби виявили першу партію важкого наркотику під час огляду в порту вантажного контейнера з бананами, повідомляє пресцентр СБУ.

45 брикетів з високоякісним кокаїном були приховані серед легального вантажу. Для підтвердження якості «товару» відправники маркували пакети своїм «фірмовим знаком» — зображенням «міньйону», що вказує на належність до одного з південноамериканських наркосиндикатів. Для ускладнення виявлення наркотику сканером кожен брикет був обгорнутий у свинцеве пакування.

Орієнтовна вартість вилученого кокаїну на чорному ринку становить понад 200 мільйонів гривень.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації каналу контрабанди наркотиків.

Нагадаємо, співробітники СБУ у Запоріжжі припинили діяльність наркоугруповання, яке займалось масштабною контрабандою та збутом у різні регіони країни партій психотропів та прекурсорів.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Обнищавшие россияне начали массово распродавать квартиры, не справившись с ипотекой

Всплеск ипотек, набиравший обороты в России, сейчас начинает оборачиваться нешуточными проблемами для людей, которые на фоне падающих доходов населения...