СБУ викрила на Миколаївщині агента російських спецслужб. ВІДЕО

-

Читайте также

Контррозвідка СБУ викрила мешканця Миколаєва, який входив до агентурної мережі військової розвідки Росії. Усвідомивши наслідки, до яких могли привести його дії, фігурант пішов на угоду зі слідством і «здав» своїх російських кураторів, повідомляє пресцентр Управління СБУ в Миколаївській області.

Зловмисником виявився співробітник одного з державних підприємств Миколаївщини, який брав активну участь у діяльності т.зв. «Антимайдану» у березні 2014 року. Встановлено, що контакт із ним встановив співробітник військової розвідки РФ, який знаходився на території окупованого Криму.

Громадянин України мав збирати та передавати інформацію про роботу одного з державних підприємств Миколаєва, переміщення військових підрозділів ЗСУ, які дислокуються на території регіону, а також про суспільно-політичну ситуацію у Миколаєві. Усе це – за грошову винагороду.

Усвідомлюючи тяжкість наслідків, до яких може призвести його дії, громадянин України відмовився від їх здійснення та припинив будь-які контакти зі  співробітником військової розвідки РФ.

28 травня фігуранту було повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14 (Готування до злочину)  та ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) КК України. 16 червня Корабельним районним судом м. Миколаєва затверджено клопотання Миколаївської обласної прокуратури щодо звільнення вказаного громадянина від кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 111 ККУ.

Як повідомляла група ІС, контррозвідка СБУ затримала у Дніпрі агента так званої «МДБ ДНР». Зловмисник збирав розвідувальну інформацію про українські військові підрозділи, що дислоковані на території регіону.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Пилоты истребителей Rafale получат новейшие авиашлемы. ВИДЕО

Промышленная группа Thales, специализирующаяся на производстве информационных систем для авиакосмической промышленности, подписала контракт с французским агентством оборонных закупок (DGA)...