СБУ викрила бойовиків «ДНР» на вербуванні ув’язнених українців. ВІДЕО

-

Читайте также

Бойовики «МГБ ДНР» спробували завербувати громадянина України, який відбував покарання в одній із колоній в Горлівському районі Донецької області, повідомили в СБУ в Івано-Франківській області.

Зараз чоловік мешкає в Івано-Франківській області. А коли відбував покарання в одній із колоній у на сході України, бойовики, з використанням психологічного тиску та факту залежності в’язнів від адміністрації виправної установи, здійснили спробу вербування.

За даними контррозвідки, незадовго до звільнення представник підконтрольного російським спецслужбам так званого «МДБ ДНР» запропонував засудженому співпрацю на шкоду інтересам України. Натомість пообіцяв швидке звільнення з-під варти та матеріальну винагороду в майбутньому.

Погодившись на конфіденційне співробітництво, чоловік отримав завдання зібрати інформацію про сили, засоби, місця дислокації, кількість техніки та чисельність підрозділів Збройних сил України в районі проведення ООС. Йшлося про підрозділи, які по ротації прибули на місце несення бойового чергування в один із населених пунктів поблизу лінії розмежування. Зібрану інформацію чоловік повинен був передати через обумовлений канал зв’язку. Таким же чином мав отримати нові вказівки від свого куратора.

Однак, повернувшись на підконтрольну українській владі територію, він ніяких дій на виконання завдань ворожих спецслужб не вчинив та відмовився від продовження контактів з ними.

Як повідомляла група «ІС», контррозвідка СБУ зафіксувала спробу вербування українських посадовців на Луганщині.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на аккаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу.

загрузка...

Свежее

СБУ викрила бойовиків «ДНР» на вербуванні ув’язнених українців. ВІДЕО

Бойовики «МГБ ДНР» спробували завербувати громадянина України, який відбував покарання в одній із колоній в Горлівському районі Донецької області,...