СБУ провела масштабні антитерористичні навчання на військовому об’єкті. ВІДЕО

-

Читайте также

У Кіровоградській області на одному з військових об’єктів регіону пройшли масштабні антитерористичні навчання за участі підрозділів СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Збройних сил України, повідомили в регіональному управлінні СБУ.

Під час триденних навчань правоохоронці відпрацювали дії із виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп. За легендою тренувань, зловмисники прибули в область для вчинення провокацій на одному з військових об’єктів, а також на інших важливих об’єктах критичної інфраструктури. Силовики своєчасно зреагували та знешкодили саморобні вибухові пристрої та завадили «диверсантам» потрапити на військовий об’єкт.

Метою навчань було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії з протидії диверсійним і терористичним загрозам. Координаційна група Антитерористичного центру проаналізувала ефективність навчань і  відзначила високий рівень підготовки та взаємодії задіяних підрозділів.

Як повідомляла група «ІС»,  СБУ провела навчання у Чорному морі.


Інформація — одна з граней війни! Підписуйтесь на акаунт «Інформаційного спротиву» в Twitter — посилання на наші ексклюзиви, а також найрезонансніші новини України та світу

загрузка...

Свежее

Наступление «Талибан»: в Афганистане ввели комендантский час

Правительство Афганистана на фоне нового наступления сил "Талибана" ввело комендантский час практически на всей подконтрольной ему территории, пишет «ВВС-Украина». В...